۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » مصاحبه
  • شناسه : 1002
  • ۰۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۵
  • 35 بازدید
  • ارسال توسط :
نقی‌زاده: با تمام مدعیان بازی کردیم و نباختیم

نقی‌زاده: با تمام مدعیان بازی کردیم و نباختیم

هافبک تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان می گوید پرسپولیس تیم خوب و قابل احترامی بوده ولی آنها بهتر از موقعیت هایشان استفاده کردند

میثم نقی زاده بازیکن نفت مسجد سلیمان در میکسدزون خبری ورزشگاه آزادی پس از پیروزی برابر پرسپولیس که با تک گل علیزاده رقم خورد، بیان کرد: بازی خوبی بود. پرسپولیسی ها بازی خوبی انجام دادند و تیم خوبی بود ولی ما از موقعیتمان استفاده کردیم و بردیم.

 

 

او در مورد نمایش خوب نفت مسجد سلیمان مقابل مدعیان قهرمانی توضیح داد: ما تیم خوبی داریم. با تمام مدعیان بازی کردیم و باخت نداشتیم. امیدوارم همینطور ادامه دهیم.

 

 

هافبک تدافعی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان در مورد نمایش خوب سوشا عنوان کرد: بله از وقتی به ایران آمده، خیلی خوب کار می کند. امیدوارم هر روز بهتر از این کار کند.

 

 

از نقی زاده در مورد شرایط مالی باشگاه پرسیدند. او گفت: بچه ها ۲۰،۳۰ درصد پول گرفته اند. امیدوارم مسئولان خوزستان کمک کنند.

 

 

نقی زاده ادامه داد: ما برای بردن به زمین می آییم. خدا را شکر امروز توانستیم ببریم. این پیروزی تقدیم به هواداران مسجد سلیمان.

 

 

از بازیکن سابق پرسپولیس در مورد بازی در مورد تیم سابقش پرسیده شد که او اضافه کرد: من از بودن در پرسپولیس لذت می بردم. ۲۵ تا بازی کردم. امروز برگشتم و بغضم گرفت ولی فوتبال همین است و از این اتفاقات می افتد.

 

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*