۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » کنفرانس خبری
  • شناسه : 26
  • ۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۶
  • 49 بازدید
  • ارسال توسط :
تارتار:مقابل نفت آبادان شایسته پیروزی بودیم

تارتار:مقابل نفت آبادان شایسته پیروزی بودیم

مهدی تارتار شامگاه پنجشنبه در نشست خبری پس از بازی تیم های صنعت نفت آبادان و نفت مسجد سلیمان اظهار داشت: بعد از دریافت گل در دقایق ابتدایی غافلگیر شدیم ولی خیلی زود بازی را در اختیار گرفتیم. وی افزود: بازی کاملا در اختیار ما بود و حاکم مطلق زمین بودیم ولی از شانس های […]

مهدی تارتار شامگاه پنجشنبه در نشست خبری پس از بازی تیم های صنعت نفت آبادان و نفت مسجد سلیمان اظهار داشت: بعد از دریافت گل در دقایق ابتدایی غافلگیر شدیم ولی خیلی زود بازی را در اختیار گرفتیم.

وی افزود: بازی کاملا در اختیار ما بود و حاکم مطلق زمین بودیم ولی از شانس های خود به خوبی استفاده نکردیم.

سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان گفت: صنعت نفت بعد از گلی که زد بازی را در اختیار ما قرار داد و فشار زیادی روی دروازه این تیم در جهنم تختی آبادان وارد کردیم.

تارتار افزود: بعد از زدن گل تساوی یکی از بازیکنان خود را از دست دادیم و این فرصت برای تیم صنعت نفت مهیا شد که بر روی دروازه ما فشار بیاورد ولی با هوشیاری خط دفاعی یک امتیاز را کسب کردیم.

وی اظهار داشت: ما کاملا شایسته پیروزی در این دیدار بودیم ولی شانس ها را براحتی از دست دادیم.

تارتار در خصوص تاخیر در آغاز لیگ برتر تصریح کرد: ورزشگاه های ایران دارای اشکالاتی بودند که برای رفع آنها نیاز به زمان بود و این تاخیر کاملا عادی به نظر می رسد.

سرمربی نفت مسجد سلیمان گفت: ما اکنون شاکله اصلی تیم شناخته ایم و تیم به هماهنگی لازم دست یافته است و در ادامه لیگ نتایج خوبی را بدست خواهیم آورد.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*